Informacje o szkoleniu

Cyklicznie realizujemy 120-godzinne roczne kursy języka angielskiego na poziomach A1-C1, języka rosyjskiego na poziomie A2 i języka niemieckiego na poziomie B2 wspólfinansowane ze środków UE. Kursy odbywają się będą w godzinach popołudniowych  oraz w soboty w siedzibie naszej szkoły przy ul. Pietrasze 1 oraz w wynajętych salach przy ul. Częstochowskiej, Słonimskiej i Kraszewskiego. Miejsce, dni i godziny zajęć staramy się dostosować do Państwa wymagań. Istnieje również możliwość prowadzenia zajęć u Państwa w firmie w przypadku zebrania grupy min. 4 osobowej lub prowadzenia zajęć indywidualnych.

O dofinansowanie mogą starać się pracownicy mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Wsparcie udzielane jest w ramach Podmiotowego Systemu Finansowania usług rozwojowych (wiecej informacji na stronie WUP w Białymstoku). Po zakończonym szkoleniu otrzymają Państwo zwrot do 80% kosztów szolenia.

Osoby zainteresowane udziałem w zajęciach zapraszamy do rejestracji na szkolenia (formularz zgłoszeniowy). Po rejestracji, osoby, które uczyły się wcześniej danego języka obcego proszone są o wypełnienie testu poziomującego online, który można wypełnić od razu przy rejestracji lub wysyłany jest on na podany przez Państwa adres e-mail. W ciągu 3 dni od rejestracji skontaktujemy się z Państwem i zaprosimy na rozmowę poziomującą, na której potwierdzimy Państwa poziom językowy.